top

Dřevěné apartmány Nový Hrozenkov

Představujeme Vám dřevěné apartmány Nový Hrozenkov. Cesty osudu jsou nevyzpytatelné, nikdy nevíme, kam nás dovedou. V tom lepším případě nás ale mohou příjemně překvapit a zavést nás na místa, která se nám už navždy vryjí do našich srdcí. I Josef ve svém příběhu hovoří o šťastné náhodě, která změnila jeho původní plány a stala se mu osudnou.

„Úplně prvotní myšlenka směřovala ke stavbě rodinného domu v okolí Zlína, ale proto, že tam provozuji už jeden penzion s pivovarem, mi přišlo zbytečné zde mít další nemovitost. Napadlo mě tedy postavit rekreační chalupu, kterou bychom s rodinou a přáteli využívali k víkendovým pobytům. Při hledání vhodné parcely na mě úplnou náhodou vyskočil pozemek v Beskydech, který mě už z fotografií velmi zaujal, a i když byl poněkud z ruky od mého bydliště, jel jsem se na něj podívat. To místo bylo strategicky a pocitově natolik zajímavé, že jsem se o něj chtěl jednoduše podělit. V tu chvíli jsem věděl, že bude vše úplně jinak,“

Roubenka disponuje čtyřmi plně vybavenými apartmány se skromnou kuchyňkou spojenou s obývacím pokojem, koupelnou a ložnicí. „Přál jsem si, aby roubenka měla dostatečně velké prosklené plochy a ochozy, které hosty udrží v neustálém kontaktu se zahradou, a to se myslím povedlo. Největší radost mám z koupacího jezírka s kamenným potůčkem, které umocňuje příjemný prožitek z pobytu nejen na zahradě,“ hodnotí spokojeně Josef.

Dřevěné apartmány Nový Hrozenkov

Více informací o naší technologii výstavby naleznete zde www.okpyrus.cz/stavba-roubenky

Pro rezervaci apartmánu v této útulné roubence použijte tento odkaz roubenkavalachy.cz

Rozhovor s panem investorem Josefem naleznete zde www.drevoastavby.cz

Dřevěné apartmány Nový Hrozenkov