top

Kontakt

OK PYRUS, s.r.o.
Tkalcovská 873/3b
602 00 Brno

mapa

IČO: 25532464
DIČ: CZ 25532464

BANKOVNÍ SPOJENÍ

Moneta Money Bank, a.s.
číslo účtu:
238 466 599/0600

Obchodní rejstřík vedený Krajským soudem v Brně, oddíl C, vložka 31 007 ze dne 22.června 1998

Líbí se Vám naše práce?
Přemýšlíte o domě ze dřeva?
Zajímají Vás detaily?
Napište nám!




Sledujte, na čem pracujeme právě teď

Náš tým

Ing. Otakar
Koudelka, CSc.

Ředitel společnosti otakar.koudelka@okpyrus.cz
+420 608 826 438

Ing. Oto
Uchytil

Hlavní projektant oto.uchytil@okpyrus.cz
+420 777 728 877

Luboš
Rous

Hlavní stavbyvedoucí lubos.rous@okpyrus.cz
+420 608 832 016

Ing. David
Fajfr

Posudky – sanační projekty dřevěných konstrukcí david.fajfr@okpyrus.cz
+420 608 635 055

Ing. Petr
Bíza

Projektant petr.biza@okpyrus.cz
+420 777 334 657

Ing. Petr
Papst

Stavbyvedoucí petr.papst@okpyrus.cz
+420 739 883 172

Petr
Almáši

Rozpočtář petr.almasi@okpyrus.cz
+420 608 642 051

Ing. Hynek
Koudelka

Projektant hynek.koudelka@okpyrus.cz
+420 776 775 673

Ing. Lukáš
Slezák

Projektant lukas.slezak@okpyrus.cz
+420 776 777 596

Ing. Jakub
Keprt

Projektant jakub.keprt@okpyrus.cz
+420 603 192 748

Radek
Valášek

Projektant radek.valasek@okpyrus.cz
+420 731 686 774