top

Chceš-li postavit ideální dům, poznej jeho obyvatele

Dokonale zvládnutá technologie je však jen jedna část mozaiky, stejně tak zásadní je pro nás osobní kontakt s klientem. Nejsme velká korporace, která vyrábí unifikované řady domů, ale malá rodinná firma, která přistupuje ke každému domu s čistým výkresem i hlavou.

Vsadili jsme na moderní roubenky

Od roku 2011 jsme tak přešli k výstavbě roubených domů z masivních, strojně opracovaných, vysušených hranolů, jež považujeme za pomyslný vrchol kvality v tomto odvětví. Ať už stavíme dům ze dřeva, který na přání klienta vychází z tvarosloví tradičních roubenek, nebo ultra-moderní, pasivní dřevostavbu, naše roubenky jsou plnohodnotnými, současnými stavbami, které vám poskytnou vše, co ke komfortnímu životu potřebujete. A vlastně mnohem více.

Sruby…

…pro nás byly prubířským kamenem hned ze dvou důvodů. Díky nim jsme zjistili, že poptávka po kvalitních dřevostavbách z masivního dřeva u nás existuje a že nemálo lidí vyznává podobnou filosofii jako my – nechtějí žít v uzavřené, těsné kostce obalené igelitovou pláštěnkou, ale naopak cítit propojení s přírodou a přistupovat k ní s respektem a šetrností. Na druhou stranu, komplikovaná péče o sruby daná prací s mokrým dřevem nás jako firmu přinutila prozkoumávat nové trendy a technologie.