top

Pozvánka na veletrh FOR WOOD 6. – 8. 2. 2020

Dovolujeme si Vás pozvat na největší český veletrh dřevostaveb FOR WOOD,
který se bude konat ve veletržním areálu PVA EXPO PRAHA Letňany ve dnech 6. – 8. 2. 2020, kde se můžete blíže seznámit s našimi certifikovanými dřevostavbami. Expozici firmy OK PYRUS naleznete v pavilonu P2.

Vstupenku zdarma je možné si vytisknou (stáhnout) zde.

13. ročník veletrhu zaměřeného na dřevěné stavby, konstrukce a materiály, bude zastoupen prestižními firmami z oboru a odbornými partnery.

Veletrh FOR WOOD je zaměřený na využití dřeva ve stavebnictví a reaguje na rostoucí poptávku veřejnosti po stavění ze dřeva. Představí technologické inovace a moderní materiály umožňující navrhovat náročné konstrukce a konstrukční prvky dřevěných staveb. Dává maximální možnosti investorům, kteří se chtějí osobně setkat se zastoupením jednotlivých firem a dozvědět se tak obsáhlé a důležité informace o konkrétních produktech a technických novinkách. Osobní setkání je důležitým aspektem v budoucím rozhodování.

Jak správně navrhnout funkční dřevěnou budovu, jak vybrat ten nejlepší materiál z dostupné škály na trhu a jaké technologie lze pro zhotovení dřevostaveb použít? Jaké jsou výhody či nevýhody dřevostaveb a jakého dodavatele zvolit pro stavbu vysněného domu? Na tyto a další otázky týkající se stavby dřevěných budov nabízí veletrh dřevěných staveb, konstrukcí a materiálů FOR WOOD.

Veletrh FOR WOOD nabídne to nejlepší z trendů dřevěných staveb a proběhne společně se 8. ročníkem veletrhu FOR PASIV, který je zaměřen na nízkoenergetické, pasivní a nulové stavby, a dále s veletrhy pořádanými společností Střechy Praha, s.r.o.

Součástí souběhu veletrhů bude i postupové kolo velmi oblíbené Soutěžní přehlídky stavebních řemesel SUSO.